NIKODEMOWE NOCE

„Nikodemowa noc” to przede wszystkim przestrzeń i czas na spotkanie z Jezusem Chrystusem w czasie adoracji. Jest to projekt skierowany tak do wierzących, którzy chodzą do kościoła, jak też i do tych, którzy nie chodzą wcale, do poszukujących lub chodzących bardzo rzadko.

„Nikodemowa noc” jest to:

ADORACJA W CISZY – bez żadnych modlitw… cisza ma uwolnić od dźwięków świata i codziennego życia oraz jego problemów, stwarzając możliwość odpoczynku oraz prowokując do wejrzenia w siebie i rozmowy z Jezusem Chrystusem.

ADORACJA W CIEMNOŚCI – ciemność jest bardzo ważnym elementem „Nikodemowej nocy”. Uwalnia od obrazów z codziennego życia, skupia na rozmowie z Jezusem Chrystusem, pomaga zachować anonimowość oraz stwarza poczucie intymności oraz bezpieczeństwa spotkania (tym, którzy nie chodzą systematycznie do kościoła, poszukującym).

ADORACJA W PÓŹNYCH GODZINACH – chodzi o czasowe dopasowanie adoracji do sposobu życia współczesnych ludzi, kiedy praca i obowiązki domowe przeciągają się do nocy.

Podczas adoracji dostępny jest kapłan, z którym można porozmawiać a także wyspowiadać się…

NOCE NIKODEMA”

W KOŚCIELE ŚW. KLEMENSA

W WIELICZCE

ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ

W I CZWARTKI MIESIĄCA

OD GODZ. 20.00 DO GODZ. 22.00.

wtorek,
27 czerwca 2017