28 niedziela zwykła

W środę  Święto św. Łukasza Ewangelisty

W piątek  Uroczystość św. Jana Kantego

W sobotę wspomnienie błog. Jakuba Strzemię , biskupa

Bardzo serdecznie zapraszamy  na wspólną modlitwę różańcową codziennie o godz. 17.30.

Zapraszamy na codzienną Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15 i adorację Najświętszego Sakramentu.

Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej pamięci i modlitwy za zmarłych. Tradycyjne wypominki za zmarłych prosimy  czytelnie wypisać na kartkach, oddzielnie roczne, oddzielnie jednorazowe i   przekazać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Kartki na wypominki są   wystawione na bocznych ołtarzach.

Wyjazd Koła Seniora na pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę o godz. 6

W przyszłą niedzielę przed kościołem kiermasz prac dzieci z naszej świetlicy.

W poniedziałek 16 października po Mszy św. o godz. 18 wręczenie stypendiów papieskich dla uzdolnionych z Gminy Wieliczka i okolicznościowy koncert.

Polecamy lekturę prasy katolickiej możliwej do nabycia w dni powszednie w sklepiku pod dzwonami i życzymy wszystkim obfitości łask Bożych na cały tydzień.