III NIEDZIELA ADWENTU

17 XII  2017

Bardzo serdecznie zapraszamy na  roraty, które do soboty odprawiać będziemy   o godz. 7.00.

W piątek i sobotę okazja do adwentowej spowiedzi  św. od 8 do 12 i od 14 do 18.

Poświęcone opłatki na wigilijny stół  można otrzymać w zakrystii.

W następną niedzielę wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie popołudniowej Adoracji Najświętszego Sakramentu i  Mszy św. o godz. 14.15. oraz o 18.00.

Zachęcamy do chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego i świąt Bożego Narodzenia oraz do pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów wigilijnych, takich jak łamanie opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa i wspólny śpiew kolęd.

O północy tradycyjna Pasterka; składka na niej przeznaczona jest na fundusz ochrony życia SOS.  Msze św. w pierwszy i drugi dzień świąt jak w każdą niedzielę.

Plan kolędy zostanie umieszczony na parafialnej stronie internetowej, gablotach przy kościele, oraz będzie go można otrzymać w następną niedzielę po Mszach św. przed kościołem.

Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu do czwartku.

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na "Wigilię dla mieszkańców", która rozpocznie się po Mszy św. o godz.  11. 30. na Rynku Górnym.

Bóg zapłać za wsparcie modlitewne i materialne naszej wspólnoty parafialnej.