W niedziele i święta nakazane:

6.00, 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 14.15, 18.00

W dni powszednie:

7.00, , 8.00, 18.00

Sakrament pojednania

Z posługi sakramentu pojednania można skorzystać w dni powszednie w godzinach: 7.00-8.00 oraz 17.30-18.00. Natomiast w niedzielę można skorzystać podczas każdej Mszy świętej.

*W okresach przedświątecznych mogą zdarzyć się problemy z dyżurami w konfesjonale z powodu pomocy w spowiedziach rekolekcyjnych w okolicznych parafiach.

Nabożeństwa

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w dni powszednie od godz. 8.30 do 18.00. W niedziele i święta od godz. 15.00 do 18.00.

Koronka do Bożego Miłosierdzia - w niedziele po Mszy świętej o godz. 14.15 oraz w dni powszednie o godz. 15.00

Różaniec - od poniedziałku do soboty po Mszy świętej o godz. 8.00. W październiku dodatkowo codziennie o godz. 17.30.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - środa godz. 17.30.

Nabożeństwa majowe - codziennie o godz. 17.30.

Nabożeństwa czerwcowe - codziennie o godz. 17.30.

Nikodemowa noc

W I czwartki miesiąca w godzinach od 20.00 do 22.00 zapraszamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem

„Nikodemowa noc” to przede wszystkim przestrzeń i czas na spotkanie z Jezusem Chrystusem w czasie adoracji. Jest to projekt skierowany tak do wierzących, którzy chodzą do kościoła, jak też i do tych, którzy nie chodzą wcale, do poszukujących lub chodzących bardzo rzadko.

„Nikodemowa noc” jest to:

ADORACJA W CISZY – bez żadnych modlitw… Cisza ma uwolnić od dźwięków świata i codziennego życia oraz jego problemów, stwarzając możliwość odpoczynku oraz prowokując do wejrzenia w siebie i rozmowy z Jezusem Chrystusem.

ADORACJA W CIEMNOŚCI – ciemność jest bardzo ważnym elementem „Nikodemowej nocy”. Uwalnia od obrazów z codziennego życia, skupia na rozmowie z Jezusem Chrystusem, pomaga zachować anonimowość oraz stwarza poczucie intymności oraz bezpieczeństwa spotkania (tym, którzy nie chodzą systematycznie do kościoła, poszukującym).

ADORACJA W PÓŹNYCH GODZINACH – chodzi o czasowe dopasowanie adoracji do sposobu życia współczesnych ludzi, kiedy praca i obowiązki domowe przeciągają się do nocy.

Podczas adoracji dostępny jest kapłan, z którym można porozmawiać, a także wyspowiadać się…

Kaplica św. Kingi

Na terenie Kopalni Soli Wieliczka w każdą niedzielę odprawiana jest Msza święta o godz. 7.30. Zjazd odbywa się szybem Daniłowicza od godz. 7.00.